Biała Podlaska

5 poziomów
110 mieszkań
metraże 31-68 m2
111 miejsc parkingowych
windy
teren rekreacyjny

TWOJA PRZESTRZEŃ

Osiedle Piaskowa to miejsce zaprojektowane z myślą o tych, którzy poszukują komfortu i odrobiny wytchnienia w codziennym życiu. Powstanie u zbiegu ulic Piaskowej i Włoskiej – w spokojnej części Białej Podlaskiej, jednocześnie z dogodnym dojazdem do centrum oraz w pobliżu punktów zaspokajających nasze codzienne potrzeby.

O inwestycji

TWOJA PRZESTRZEŃ

ZNAJDŹ SWOJE MIEJSCE

W ramach inwestycji powstanie 110 mieszkań rozlokowanych w trzech budynkach stanowiących osiedle. Wśród nich znajdą się lokale zarówno jedno-, jak i wielopokojowe, z osobną kuchnią lub otwartym aneksem kuchennym. Mieszkańcy parteru będą mieć do dyspozycji własne ogródki lub tarasy, natomiast piętra wyżej zostaną rozbudowane o prywatne balkony. Dodatkową przestrzeń do przechowywania zapewnią komórki lokatorskie wydzielone w garażu i na półpiętrach.

WYGODA I FUNKCJONALNOŚĆ

ŻYJ KOMFORTOWO

Zgodnie z naszą wizją osiedle będą tworzyć nie tylko lokale mieszkalne, ale także przestrzeń, w której wygodnie się żyje i miło spędza czas wolny. Doskonałe warunki ku temu stworzą teren rekreacyjny oraz plac zabaw dla dzieci. Wyposażenie inwestycji w windy z bezpośrednim dostępem do garażu podziemnego zagwarantuje wygodną komunikację na terenie obiektów, Zgodnie z naszą wizją osiedle będą tworzyć nie tylko lokale mieszkalne, ale także przestrzeń, w której wygodnie się żyje i miło spędza czas wolny. Doskonałe warunki ku temu stworzą teren rekreacyjny oraz plac zabaw dla dzieci. Wyposażenie inwestycji w windy z bezpośrednim dostępem do garażu podziemnego zagwarantuje wygodną komunikację na terenie obiektów, natomiast ogrodzenie zadba o odpowiedni poziom bezpieczeństwa przyszłych mieszkańców.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA

BĄDŹ BLISKO

Dodatkowym atutem inwestycji stanie się jej lokalizacja, łącząca w sobie bliskość obszarów zielonych oraz nieznaczną odległość od centrum, wraz ze wszystkimi jego miejscami zakupów i rozrywki. Kilka minut będzie dzielić osiedle także od szkół, punktów handlowo-usługowych oraz przystanków komunikacji miejskiej.

Lokalizacja Inwestycji

dogodny dojazd do centrum miasta
bliskość szkół i uczelni
sąsiedztwo punktów handlowych
bliskość terenów zielonych
niewielka odległość do węzła komunikacyjnego
Difreo - strony internetowe